AMSPN Hetman Zamość - Sparta Rejowiec Fabryczny 3:0

28 lutego 2015 r. Zamość
Mecz towarzyski - AMSPN Hetman Zamość - Sparta Rejowiec Fabryczny 3:0
Bramki: Wołoch (9, 75), Baran (70)
Widzów: 60

Ostatni dzień lutego oznaczał początek tegorocznych podróży w celu oglądania na żywo meczów piłkarskich. Podobnie jak rok temu zimowa przerwa w groundhoppingu szybko mi zleciała, ale mimo to fajnie było w końcu obejrzeć jakiś meczyk na świeżym powietrzu. Początkowo na pierwszy w 2015 roku mecz miałem wybrać się w pierwszy weekend marca ale po otrzymaniu wiadomości o meczu Sparty postanowiłem zweryfikować plany. W przerwie zimowej w Sparcie nastąpiła zmiana trenera – po 4 latach pracy z drużyną rozstał się Zbigniew Wójcik i zarząd postanowił powierzyć pełnienie funkcji trenera mojemu koledze Bartkowi Bodysowi. Do startu ligi zostało sporo czasu więc formę Sparta szlifuje w sparingach. Tydzień temu miał miejsce pierwszy sparing - w Lublinie z BKS Bogucin, który zakończył się wygraną Sparty 4:2. Tym razem rywal był dużo silniejszy – lider IV ligi AMSPN Hetman Zamość. Z Rejowca do Zamościa nie jest daleko, więc dystans ten pokonaliśmy w niecałą godzinę. Mecz toczył się pod dyktando wyżej notowanych rywali którzy pewnie wygrali. Bramki z tego spotkania można obejrzeć pod poniższym linkiem.