Unia Rejowiec - Sparta II Rejowiec Fabryczny 6:3

17 czerwca 2012 r. Rejowiec
A Klasa Chełm - Unia Rejowiec - Sparta II Rejowiec Fabryczny 6:3
Widzów: 80
Bramki dla Sparty: Mazurczak (3)

W sezonie 2003/2004 odbyły się ostatnie derby dwóch Rejowców. 25 kwietnia 2004 r. Sparta pokonała na własnym stadionie Unię 2:1. Po tamtym sezonie Unia opuściła szeregi okręgówki a kilka lat później Sparta awansowała do IV ligi. Od tamtego meczu zespoły spotkały się tylko jeden raz – w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2008/2009 Sparta rozgromiła Unię 10:0. Dopiero po utworzeniu rezerw Sparty ponownie w ligowym meczu mogły ze sobą zmierzyć się drużyny z obu miejscowości. Jesienią druga Sparta nie dała przeciwnikowi żadnych szans – gromiąc rywala 7:2. Na wiosnę drugi zespół podobnie jak „jedynka” obniżył loty, z kolei Unia większość spotkań rozstrzygnęła na swoją korzyść i razem z Hutnikiem Ruda Huta wywalczyła promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy którzy zaaplikowali Sparcie trzy bramki. Po przerwie goście wzięli się do odrabiania strat ale przy stanie 3:2 czerwoną kartkę otrzymał jeden z graczy Sparty i na boisku ponownie zarysowała się przewaga lidera A klasy. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Unii 6:3.