Laktoza Łyszkowice - Olimpia Niedźwiada 7:2

11 listopada 2023 r. Łyszkowice

Liga Okręgowa Skierniewice - Laktoza Łyszkowice - Olimpia Niedźwiada 7:2

Widzów: 100

Czasami wyjazdy na mecz układają się inaczej niż wcześniej się planowało. Tak było tym razem. W Święto Niepodległości w planach był inny mecz, ale musiałem z niego zrezygnować i udać się gdzie indziej. Wybór padł na Łyszkowice, gdzie siedzibę ma klub o nazwie Laktoza. Nie ukrywam, że nazwa klubu była bardzo pomocna w wyborze nowego miejsca. Do Łyszkowic udałem się wspólnie z Jackiem. Przeciwnikiem gospodarzy była zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Olimpia Niedźwiada. Goście przyjechali na mecz w zaledwie 11-osobowym składzie. Kluczowym dla losów spotkania była czerwona kartka dla bramkarza Olimpii. Kiedy było już 3:0 to wydawało się, że większych emocji już nie doświadczymy. Nieoczekiwanie Olimpia strzeliła dwie bramki i miała okazję do wyrównania, ale po strzale piłka trafiła w słupek. Tuż przed końcem pierwszej połowy z gości zaczęło uchodzić powietrze i piłka coraz częściej trafiała do ich bramki. To sprawiło, że piłkarze Olimpii całkowicie stracili ochotę do gry i w obawie przed wysoką porażką nie wyszli na drugą połowę. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla Laktozy, ale później został zweryfikowany jako walkower 7:0. Niestety z Łyszkowic wracaliśmy rozczarowani takim obrotem sprawy i nie wykluczamy, że kiedyś ponownie się tam udamy, żeby obejrzeć mecz w pełnym wymiarze czasowym.