wtorek, 18 czerwca 2019

Sparta w IV Lidze!

08.06.2019 r. Liga Okręgowa Chełm - Granica Dorohusk - Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2
15.06.2019 r. Liga Okręgowa Chełm - Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec Fabryczny 3:5

Po 5 sezonach w chełmskiej okręgówce Sparta powraca do IV ligi! Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek po zwycięstwie w Dorohusku awans stał się faktem. Mecz nie był łatwy ale na szczęście zakończyło się znakomicie. W Dorohusku razem ze mną był Jacek - za wizytę serdecznie dziękuję. W kolejnym spotkaniu Sparta pokonała Orzeł Srebrzyszcze 5:3, mimo że jeszcze w 69 minucie przegrywała 1:3. Był to ostatni mecz sezonu, bo zaplanowany na jutro pojedynek z Tatranem Kraśniczyn nie odbędzie się. Drużyna Tatranu mecz ten oddała walkowerem. Za Spartą udana runda wiosenna na 13 spotkań, tylko jedno zakończyło się remisem, pozostałe mecze mój zespół wygrał. Teraz krótka przerwa, a 15 sierpnia pierwsza kolejka IV ligi.