czwartek, 2 czerwca 2016

Ruch Izbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:5

28 maja 2016 r. Izbica
Liga Okręgowa Chełm - Ruch Izbica - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:5
Bramki: Śliwa (23), Lewandowski (28) - Barabasz (29, 90), Bodys (36-karny, 83), K. Rutkowski (85)
Widzów: 70

Czarna seria przeszła już do historii, więc spokojnie mogę jeździć na mecze wyjazdowe Sparty. Tym razem udałem się do Izbicy, w której nigdy do tej pory nie byłem. Jak grałem w trampkarzach to drużyna Ruchu należała do okręgu zamojskiego. Do okręgu chełmskiego Ruch trafił na skutek reformy administracyjnej w 1999 roku, kiedy to Izbica znalazła się w powiecie krasnostawskim. W swoim pierwszym sezonie na chełmskich stadionach drużyna awansowała do okręgówki, w której występuje do dnia dzisiejszego. Mecz źle się rozpoczął dla Sparty - bo po 28 minutach przegrywała 2:0. Jednak zespół szybko się podniósł i po niecałych 10 minutach ponownie był remis. Druga połowa to przygniatająca przewaga mojej drużyny, ale na bramkę trzeba było czekać do 83 minuty. Potem Sparta strzeliła jeszcze dwa gole i można było wracać w dobrych nastrojach do Rio na finał Ligi Mistrzów.