Sparta Rejowiec Fabryczny - AMSPN Hetman Zamość 1:1

IV Liga Lubelska - Sparta Rejowiec Fabryczny - AMSPN Hetman Zamość 1:1
Bramki: Bąk (74) - Gałka (17)
Widzów: 500
Cena biletu: 5 zł

Tegoroczny sezon w wykonaniu Sparty powoli przypomina ten z sezonu 2011/2012 – bardzo dobre występy jesienią i słaba runda rewanżowa. Na wiosnę Sparta nie zachwyca – dwa remisy na własnym obiekcie z niżej notowanymi przeciwnikami i porażka w Starym Zamościu. 1 maja do Rejowca Fabrycznego przyjechał lider – AMSPN Hetman Zamość i obawy o korzystny wynik Spartan były uzasadnione. Pierwsza połowa w pełni powyższe obawy potwierdzała. Sparta cofnięta na własną połowę, skupiająca się głównie na defensywie i raz po raz ataki gości. Efekt – gol niezawodnego zamojskiego bombardiera – Gałki. Druga to o niebo lepsza gra gospodarzy, która w końcu przyniosła wyrównanie. Ostatecznie głównie dzięki dobrej drugiej połowie Sparta dzieli się z liderem punktami. Niestety w minioną niedzielę kolejny słaby występ Spartan i porażka w Lubartowie z Lewartem 1:3.