wtorek, 14 lipca 2020

Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock 2:1

27 czerwca 2020 r. Mszczonów
Puchar Polski Mazowieckie - Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock 2:1 (po dogr.)
Bramki: Pociech (28), Nalej (114) - Leszczyński (90)
Widzów: 60

Na pierwszy mecz w 2020 roku przyszło mi czekać aż do końca czerwca, a było to spotkanie w ramach Pucharu Polski Województwa Mazowieckiego. Do Mszczonowa udałem się wspólnie z Jackiem. Ciekawa była pierwsza połowa i dogrywka. Nudą z boiska wiało w trakcie drugiej połowy, głównie za sprawą postawy gospodarzy którzy postanowili dowieść prowadzenie do końca i skupili się głównie na bronieniu korzystnego wyniku. Ta sztuka im się nie udała i tuż przed końcem regulaminowego czasu gry rezerwy płockiej Wisły doprowadziły do remisu. W dogrywce Mszczonowianka zdołała strzelić bramkę i awansować do kolejnej rundy. Oficjalnie mecz miał odbyć się bez udziału publiczności, ale dzięki uprzejmości prezesa gospodarzy, mogliśmy obserwować zmagania piłkarzy z wysokości trybuny.