niedziela, 22 września 2013

Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 4:3

21 września 2013 r. Wronki
III Liga Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolska - Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 4:3
Bramki: Witt (22-karny), Gawron (63), Orłowski (66), Chromiński (74) - Falgier (2), Przybyłek (54-karny), Buczma (80)
Widzów: 60
Cena biletu: 5 zł

Kolejny raz na tapecie mecz w Wielkopolsce. Dobry dojazd do Poznania i pora meczu pasująca pod rozkład jazdy pociągu sprawiła, że na ten weekend nie musiałem długo wertowac terminarzy. Rezerwy Kolejorza swoje spotkania rozgrywają na stadionie we Wronkach, który od stacji kolejowej oddalony jest o około 20 minut spacerkiem. Po drodze m.in. przechodzi się mostem nad Wartą.

Mecz był pojedynkiem dwóch czołowych ekip w lidze ale mimo to nie spodziewałem się, że będę świadkiem tak ciekawego widowiska. Oba zespoły nastawiły się na atak i okazji bramkowych nie brakowało do tego sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie. W meczu sędzia aż trzykrotnie wskazywał na wapno - jednak tuż przed przerwą goście pierwszą dla nich jedenastkę nie wykorzystali. Na stadionie wśród garstki widzów można było dostrzec dwóch znanych eks lechitów - Piotra Reissa i Ivana Djurdevica.